3. Добруджа с първа победа за "Албена къп"

Добруджа с първа победа за "Албена къп"

Тимът от Добрич надделя с 2:0 над Спортист (Своге)

Добруджа постигна победа във втория си мач на турнира "Албена къп" в група А. След като в събота загуби с 0:1 от Калиакра, днес тимът от Добрич постигна победа с 2:0 над Спортист (Своге).

Двубоят бе равностоен през първата част, но и двата отбора не успяха да създадат сериозна голова ситуация.

Добруджа реши срещата в последните 15 минути на мача. В 75-та минута Преслав Пасев бе изведен от ляво на атаката напредна и с плътен удар по диагонал откри резултата.

Десет минути по-късно влезлият като резерва Денис Судин напредна по десния фланг нахлу в наказателното поле на Спортист и с техничен удар по диагонал оформи крайното 2:0.

След изиграването на първите две срещи в групата начело са Калиакра и Добруджа с по три точки, но каварненци имат мач по-малко.

Спортист е без спечелена точка. Последната среща от група А на турнира е на 8 февруари. Двубоят е между отборите на Калиакра и Спортист Своге.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига