3. Етър пуска абонаментни карти, програмки за мачовете и тв канал

Етър пуска абонаментни карти, програмки за мачовете и тв канал

Засега "виолетовите" ще излъчват само запис на своя сайт

Абонаментни карти за пролетния полусезон пускат от „Етър“ за зрителите на стадион „Ивайло“ за официалните мачове на тима. Въвеждането на карти бе отдавнашно желание за част от великотърновските фенове и то вече става факт.

Цената на картите ще бъде 18 лв. и важи за всички домакинства на тима, които тази пролет ще бъдат 6 или 7. Притежателите им ще бъдат на сметка, тъй като билетът за домакинствата на „Етър“ вече е с цена 4 лв. През есента той бе 3 лв., а за мача с „Левски“ за купата на България се влизаше срещу 5 лв.

„Цена от 4 лв., колкото са и билетите на „Ботев“ (Пд) е реална с оглед на качеството на футболистите, които сме привлекли в тима“, коментира Цанко Цветанов. В същото време се връща намалението на пенсионери, които ще влизат срещу 2 лв., а ще продължи практиката всички деца до 12 години да влизат безплатно (но задължително с придружител).

Куп новости обявиха от клуба в навечерието на пролетния полусезон. Вече ще имаобособен сектор за деца и родители, той ще се намира вляво от официалната трибуна откъм кафе „Олимпия“ и в него семействата спокойно ще могат да гледат мачовете на любимия си тим. Обособен сектор ще има и за цялата детско-юношеска школа на „Етър“: младите футболисти ще гледат срещите в централната част точно над тунела.

Още за първото домакинство срещу „Спартак“ (Вн) се подготвят и специални програмки за мачовете, които ще бъдат в тираж 1000 бр. Цветните програми за двубоя ще бъдат от 8 страници със снимки, съставите преди мача, статистика, интервюта и прочие.

Другата екстра, с която клубът ще изненада феновете, е новият канал „Етър ТВ“, който ще излъчва изцяло мачовете на етърци на чужд и собствен терен. На този етап това няма да става пряко, а същата вечер след мача с 90-минутен запис. В канала „Етър ТВ“ ще може да се влиза с линк от официалния сайт на клуба www.etar1924.com.

Още няколко проекта са вече в развитие. Работи се по въпроса за изграждане на феншоп, като за целта предстои да бъдат изработени артикули на клуба – фланелки, шалчета, запалки, химикали и др. Предстои да бъде направен и ремонт на вип сектора, както и да бъде обособено помещение за кетъринг.

Продължава практиката да бъде осигуряван безплатен транспорт за феновете за гостуванията на „Етър”. Първият автобус, отпуснат от фирма „Алекс ОК“, вече е пълен, но желаещите още могат да се записват на 0877 774131 Севин Мустунов, като се необходими само трите имена. Тръгването ще става на 3 март в 9:30 ч. от паркинга пред стадион „Ивайло”.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига