3. Етър разгроми Янтра, Деко с дебютен гол

Етър разгроми Янтра, Деко с дебютен гол

„Виолетовите” нанизаха 4 гола, удариха три греди и направиха още куп на обновения стадион „Ивайло”

Етър взе трета поред победа, след като надв Янтра с 4:0 и оглави временно класирането на Северозапад.

„Виолетовите” нанизаха 4 гола, удариха три греди и направиха още куп пропуски пред повече от 500 зрители на обновения стадион „Ивайло”, съобщи "sport-vt".

Много силен мач изигра халфът Джихат Кямил, който се отличи с две попадения и асистенция. Мирослав Иванов – Деко пък вкара за първи път с виолетовия екип.

Превесът на етърци през 90-те минути бе пълен, като до почивката гостите минаха центъра едва три пъти. Играта се водеше изцяло в половината им и четирите гола бяха най-малкото, което можеха да отнесат.

Етър – Янтра 4:0

Голмайстори: 1:0 Кямил (15), 2:0 Кямил (45), 3:0 Николаев (59) 4:0 М. Иванов (86)

Стартови състави:

Етър: Цанков, Кирилов, Минков, Ангелов, Пав. Иванов (71 Николов), Генчев, Илиев (46 Мир. Иванов), Кямил, Трифонов, Д. Петров, Байчев (46 Николаев);

Янтра: Тодоров, Минчев, Георгиев, Иванов, Ивайло Христов, Даниел Христов (65 Владимиров), Кожухаров (72 Дочев), Панчев, Димитров, Тосунов, Илиев (46 Косев);