3. Филип Филипов: Не може да гоним високи цели с подобни резервни играчи

Филип Филипов: Не може да гоним високи цели с подобни резервни играчи

"Отдавам загубата на натрупаната умора в редиците ни и на липсата на равностойни смени", каза треньорът на Калиакра

Наставникът на Калиакра (Каварна) Филип Филипов изрази недоволството си от показаното от резервните футболисти в неговия тим.

Както е известно, треньорът на тима от Каварна реши да даде почивка на титулярите си, които през седмицата отстраниха Черно море за Купата на България и днес включи в игра повечето си резерви.

Те обаче загубиха с 1:3 в домакинството си на Дунав (Русе) и с това предизвикаха гнева на Фичо, съобщава БТА.

"Не съм недоволен от футболистите си, които играха според възможностите си и имаха желание да спечелят мача. В началото на втората част упражнихме натиск, който можеше да доведе до втори гол, но не можахме да отбележим. А след като получихме гола в нашата врата, повече не можахме да намерим сили да променим нещата.

Отдавам загубата на натрупаната умора в редиците ни и на липсата на равностойни смени, а това не е допустимо за отбор, който афишира големи цели. Още в началото на мача се видя, че изоставаме за всяка топка, и в атака, и защита бяхме бавни и тромави, което после си пролича още по ярко.

Грешки прави всеки и няма да ги коментирам, щом сме загубили, значи всички сме виновни."

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч