3. Глобяват футболистите на Банско за загубата от Спортист

Глобяват футболистите на Банско за загубата от Спортист

Футболистите на Банско ще бъдат глобени за загубата в предишния кръг от Спортист (Своге) у дома с 0:3. Това обяви изпълнителният директор на тима Красимир Горанов, предаде кореспондент на Novsport.com. Клубният шеф призна, че играчите са изпуснали да вземат и завишени премии във въпросния мач.

Днес стана ясно, че бившият капитан на Банско Димитър Крушовски вече не е част от отбора. Защитникът, чийто договор изтича през юни си реди трансфер в чужбина. По-рано пък бе освободен нападателят Давид Гълъбов.

В отбора пък на проби пристигнаха трима нови. Това са юношата на Левски Мартин Стоичков, Радослав Калистрин от Пирин 2001 и Елмер Янев, който е играл в трета дивизия на Испания.

За мача от 26-ия кръг на Западната „Б” група срещу Малеш-Вихрен утре треньорът Валентин Лазаров има сериозни кадрови проблеми. Със сигурност от групата отпада титулярният вратар Костадин Янев. Неговото място под рамката на вратата се очаква да заеме Александър Стоянов, а треньорът на вратарите Иван Христов да бъде записан като резерва.

Иван Топузов, Ваис Кьосов и Васил Панайотов са контузени, а Георги Ангелов е наказан. Така Банско събира едва 16 футболисти за гостуването в Сандански утре. В последния кръг за сезона Банско приема в сряда Академик (Сф).
Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига