3. Хоризонт (Турново) нанесе пета загуба на Малеш в контролите

Хоризонт (Турново) нанесе пета загуба на Малеш в контролите

Елитният македонски отбор Хоризонт (Турново) победи с 4:1 Малеш (Микрево) в контролна среща.

Двубоят се игра на терена в Микрево и започна с половин час закъснение. Първото полувреме завърши при резултат 1:1.

Малеш поведе с 1:0 още в 1-ата минута с попадение на Юлиян Колушев. Четири минути по-късно универсалният футболист в състава на домакините от Микрево Лъчезар Дафков си отбеляза автогол за 1:1 .

След почивката гостите от Западната ни съседка обърнаха за 2:1 с гол на Саше Попински в 64-ата минута. В 81-ата и 83-ата минути на мача Симевски оформи разгромната победа за Хоризонт записвайки два гола на своята сметка за крайното 4:1 в мача.

Преди това Малеш  записа още четири загуби в контролите отначалото на подготовката с 0:4 от Банско, с 1:6 от Славия, с 0:2 от Ботев (Враца), с 0:1 от Светкавица (Търговище). Отборът от Микрево има само една победа над Вихрен (Сандански) с 3:1.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига