3. Капело пак им преподава! Струмска слава направи за смях Ботев II в Радомир

Капело пак им преподава! Струмска слава направи за смях Ботев II в Радомир

Превърналият се в жива легенда на града футболен специалист показа, че трудно някой може да го бие

Струмска слава начело с Владимир Димитров - Капело, прегази гостуващия Ботев (Пловдив) II с 3:0 в среща от третия кръг на Втора лига.

Борислав Николов бе точен за Славата в 12-ата минута, а Мартин Стоилов удвои в 18-ата минута.

Авторът на първото попадение Борислав Николов оформи крайния резултат в 88-ата минута на мача.

В този мач отново си пролича майсторския почерк на треньора на домакините, който през миналия сезон докара тима си до исторически финиш във Втора лига.

След успеха си Славата е 9-и с 4 точки, докато пловдивчани са 2-и със същия актив.

Няма как да не се отбележи, че Струмска слава е отборът с може би най-малък бюджет във Втора лига, но с отличната работа на треньорския щаб отборът постига чудеса.