3. Локо (ГО) сюрпризира неприятно Локо (Пд) в последната минута

Локо (ГО) сюрпризира неприятно Локо (Пд) в последната минута

Иван Иванов дебютира, Гай Мансур се контузи, а двата Локомотив-а направиха 1:1 на "Лаута" в контрола

Локомотив (Пд) допусна изравнителен гол в последната минута за 1:1 в контролата срещу втородивизионния Локомотив (ГО) в контрола на „Лаута”. Новото попълнение Иван Иванов игра цял мач за пловдивчани и това бе неофициалният му повторен дебют.

Гостите от Горна Оряховица, които вече имат нов треньор в лицето на Александър Томаш, закъсняха с пристигането за мача и той започна с 20-минутно закъснение в 16:20 при вход свободен за феновете.

Удар на Веселин Марчев в 7-ата минута беше избит от вратаря Пламен Колев, а в 20-ата минута нападателят Гай Мансур получи контузия и беше сменен принудително.

Ерик Почански опита да вкара гол с атрактивна задна ножица в мрежата на „смърфовете”, но малко не му стигна. Кирил Котев се размина с попадение след силен изстрел с глава.

Локо (Пд) изпусна най-доброто положение за първата част в последните секунди, когато удар на Камбуров бе блокиран, Карагарен копна за Пауло Серджо, който натресе страничния стълб.

Тихомир Кънев изпусна за гостите в началото на втората част, а Локомотив (Пловдив) поведе 10 минути след паузата. Дани Кики центрира от свободен удар, а резервата Мартин Кавдански се извиси и прати в обратния ъгъл за 1:0.

В 62-ата минута гол на Локо (ГО) беше отменен със засада, но в последната 90-а минута отборът на Александър Томаш все пак стигна до изравнителен гол за 1:1. Красен Трифонов използва грешка на вратаря Кацарев и го наказа с попадение.

Локо (Пд) - Локо (ГО) 1:1
1:0 Кавдански '55
1:1 Трифонов '90