3. Локо (Сф) върти 1:1 със Спортист (Св)

Локо (Сф) върти 1:1 със Спортист (Св)

Треньорът на столичани Стефан Генов пусна в игра дошлите на проби френски защитник Лари и японски полузащитник Като. Първият участва през целия мач, докато вторият влезе след почивката.

Локомотив (София) и третодивизионният Спортист (Своге) завършиха 1:1 в контролна среща, играна в Своге.

За тима на Локомотив неофициално дебютира и новото попълнение Гаел Нлундулу, който бе привлечен от Черноморец.

“Железничарите” поведеха в резултата след автогол на Александър Малинов в 27-ата минута. В 59-ата Денис Стоилов изравни за “шоколадите”.

Локомотив Сф: Митрев, М. Димитров, Гаров, Лари, Матютю, Махамат, Гаджев, Костадинов, Трифонов (к), Христов, Гаел (Галев, Кацарев, Бибишков, Василев, Писаров, Колев, Като/.

Програмата на Локо (Сф) до мача с Локо (Пд):
29.08.2013 г. – ЧЕТВЪРТЪК
     18.30 ч. - тренировка (закрита за медии и зрители)