3. Локо (Сф) вкара 9 гола на София спорт

Локо (Сф) вкара 9 гола на София спорт

"Железничарите" са с голова разлика 23:0 след първите два кръга в регионалната софийска група

Локомотив (Сф) постигна втора разгромна победа в Софийската регионална група север след 9:0 над София спорт. В първия кръг „железничарите” вкараха цели 14 гола на Надежда Доброславци.

Днес Антон Славчев вкара първия гол след четвърт час, а Калоян Ангелов удвои точно в средата на полувремето. Калоян Бонев отбеляза третия гол след половин час.

Нови голове на Карагьозов и Йордан Ризов фиксираха 5:0 на почивката.

След паузата Дарко Савич покачи на 6:0, а Карагьозов даде асистенция на Калоян Бонев за седмия гол.

Гостите се умориха и Карагьозов вкара за 8:0 с рейд от центъра, а Бонев направи хеттрик с третия си гол за 9:0 минута преди края.

Локо Сф: Асенов, Христов /57-Велков/, Савич /78-Йочев/, Славчев, Вакадинов, Нгуен /57-Караджинов/, Ризов /57-Р. Горанов/, Карагьозов, К. Ангелов /77-Андреев/, Йорданов, Бонев