3. Локомотив (София) не се даде на шампиона на Косово

Локомотив (София) не се даде на шампиона на Косово

Съдия раздава картони на поразия, изгони нападател на "червено-черните"

Локомотив (София) завърши 0:0 с шампиона на Косово Фероникели в контролна среща, играна в Турция.

Срещата ще се запомни с многото жълти картони, които даде главният рефер. Той дори изгони Светослав Диков в 30-ата минута, но на неговото място влезе Наско Милев.

Двата тима не създадоха почти нищо интересно в офанзивен план.

В началото на мача Василев показа завиден рефлекс и спаси два удара на противникови играчи. В 28-ата минута вратарят на Фероникели спаси удар на Стефанов.

След половин час игра Диков получи пресилен втори жълт картон за фаул в центъра на терена. В 37-ата минута Дибияж спаси удар на Шоко.

В края на мача и двата тима пропуснаха по един добър шанс да стигнат до победата. Първо вратарят на Фероникели изби бомбен шут на Милев. Малко след това и стражът на Локо се намеси решително.