3. Лудогорец II надви ЦСКА 1948 II в Бистрица, дубълът на Ботев пък победи Беласица

Получиха се интересни резултати във Втора лига днес

Дублиращият отбор на Лудогорец победи втория тим на ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от втория кръг на Втора лига, в който „червените“ за първи път домакинстваха в Бистрица.

„Орлите“ свалиха Дени Групер и Раи Насименто в дубъла, като именно бразилецът вкара за 0:1 в четвъртата минута, а две след това Хюсеин Хельовлуев удвои аванса на разградчани. В 16-ата минута Кристиян Бойчев отбеляза за „червените“, но този гол бе недостатъчен.

След изиграването на два кръга ситуацията в дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 е коренно различна. „Зелените“ са с пълен актив от 6 точки на второто място, докато столичани за 17-и с 0 точки.

Междувременно вторият тим на Ботев Пловдив победи Беласица Петрич с минималното 1:0 в Коматево. Единственото попадение за „канарчетата“ отбеляза Борислав Маринов в 71-вата минута. „Жълто-черните“ са трети с 6 точки, докато „комитите“ са осми с 3.