3. Лудогорец II с трета поредна победа, близо е до спасението

Лудогорец II с трета поредна победа, близо е до спасението

Разградчани спечелиха мач с пет гола срещу Струмска слава

Дублиращият тим на Лудогорец спечели с 3:2 гостуването си на Струмска слава и взе важни точки в борбата за оцеляване във Втора лига.

Разградчани откриха резултата в десетата минута след точен удар на Цветослав Петров. След почивката обаче домакините от Радомир показаха зъби. В 51-ата минута бранителят Борислав Николов изразни - 1:1.

Радостта на футболистите на Славата обаче беше кратка, защото след около 60 секунди Кирил Янакиев направи 2:1 за гостите. В 56-ата минута обаче Любомир Танев опъна мрежата за ново равенство - 2:2. В 67-ата Ивайло Климентов донесе победата на "зелените" с точен изстрел от бялата точка.

Дубълът на Лудогорец вече е с 31 точки в своя актив, с четири над чертата с изпадащите.
Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига