3. Любимец и Берое извъртяха 1:1 в контрола

Любимец и Берое извъртяха 1:1 в контрола

Днес Любимец и Берое завършиха 1:1 в контролна среща, играна на стадиона в Любимец. Домакините откриха резултата в 46 мин. с гол на Кирил Крумов, а Берое изравни в 88 мин. след попадение на Петър Димитров.

През първото полувреме Илиан Илиев заложи на Пл. Петров, Здр. Илиев, П. Ковачев, М. Енчев, Т. Динчев, Ив. Канев, Ст. Велев, Ст. Младенов, Н. Станков, Г. Божанов, Ив. Янчев, а през второто в игра се появиха Т. Тодоров, Сл. Жеков, В. Пенев, С. Минчев, Ал. Митев, Г. Хашев, И.Гюров и П. Димитров.

Играчите на Берое ще имат още две тренировки до края на седмицата – в четвъртък и петък, а през уикенда ще бъде дадена почивка. В понеделник беройци ще започнат подготовка за гостуването си на Локомотив Пд в мач от А ПФГ.