3. Малеш подгря за ЦСКА с победа над Вихрен

Малеш подгря за ЦСКА с победа над Вихрен

Единственият отбор от „Б” група от Югозападна България, който стигна до осминафиналите за Купата на страната и ще играе срещу ЦСКА, Малеш (Микрево) победи с 1:0 Вихрен в мач от 15-ия кръг на Западната „Б” група

Единственият отбор от „Б” група от Югозападна България, който стигна до осминафиналите  за Купата на страната и ще играе срещу ЦСКА, Малеш (Микрево) победи с 1:0 Вихрен в мач от 15-ия кръг на Западната „Б” група. Единственото попадение падна в даденото три минутно продължение на мача, а в негов автор се превърна резервата Юлиян Колушев, на който се наложи да замени поради контузия в 33-ата минута голмайстора на домакините Светослав Сакаджийски. Първото полувреме, като цяло бе равностойно с лек превес за гостите от Сандански. В 15-ата минута Антонио Ласков от Вихрен нацели напречната греда, а в 33-ата минута Васил Василев-Дзоф отрази по невероятен начин удар на неговия съотборник Петьо Динков.

През втората част отборът на Малеш стигна до няколко чисти положения. Първо в 57-ата минута след центриране на Вакареев Колушев се размина с топката, а три минути по-късно това направи и Жежев след центриране на Боби Стоянов. В 84-ата минута гостите имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Мартин Станкев в наказателното поле, но реферът Таско Тасков не само, че не уважи техните претенции, а му показа жълт картон за симулация. Малко по-късно, след центриране на Атанасов, Богоев отклони топката с глава, но право в ръцете на Бахтерлиев.

В продължението на мача Петър Кепов центрира отдясно и този път Юлиян Колушев не остави никакви шансове за стража на санданчани и с глава прати топката в левия му ъгъл за -1:0.
Късна драма на "Бончук"

Бивш нападател на Левски спаси Марек

Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч