3. Малеш смачка юношите на Локо (Сф)

Малеш смачка юношите на Локо (Сф)

Малеш (Микрево) постигна разгромна победа със 7:0 над юношите старша възраст на Локомотив (Сф) в последната си контрола от началото на зимната подготовка

Малеш (Микрево) постигна разгромна победа със 7:0 над юношите старша възраст на Локомотив (Сф) в последната си контрола от началото на зимната подготовка. Победата бе извоювана на стадиона в село Микрево, а с проверката официално бе представен тимът за пролетния полусезон.

До почивката Малеш поведе с 4:0 на своя противник, като две от попаденията през първата част бяха дело на Атанас Атанасов, а по веднъж се разписаха Александър Симеонов и Благой Станков.

През втората част домакините от Микрево стигнаха до още три безответни гола. Юлиян Колушев вкара два от тях, а Георги Жежев фиксира крайното 7:0.

В първия кръг от пролетния полусезон на Западната „Б” група следващата събота, Малеш приема кандидата за влизане в елита Етър (Велико Търново).

Хасан Шекиров
Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч