3. Марек победи с 2:0 Витоша

Марек победи с 2:0 Витоша

Марек победи с 2:0 Витоша (Бистрица) в контролна среща, играна на осветление на помощния терен на Славия. Головете за дупничани вкараха Емил Тодоров (Зелето) в 40-ата минута и Борислав Кралев в 75-ата минута на мача.

Това е четвърта победа на Марек в контролите от предсезонната подготовка и първа след три поредни загуби. Днес старши треньорът на Марек Атанас Джамбазки даде шанс за изява на тези, които по рядко влизаха в досегашните проверки. Утре от 12.00 часа в Правец Марек ще играе нова контрола срещу втородивизионния Балкан (Ботевград).