3. Миньор победи Сливнишки герой с 3:1

Миньор победи Сливнишки герой с 3:1

Миньор (Пк) победи Сливнишки герой с 3:1 в контрола, играна в Сливница.

В 14-ата минута "чуковете" откриха резултата, след като Милен Василев се освободи в наказателното поле и реализира за 1:0. Преди почивката двата отбора направиха по няколко пропуска, но в 54-ата минута Светльо Диков изравни за домакините от Сливница с удар с левия крак в горния ляв ъгъл. Само четири минути по-късно Томислав Павлов възстанови преднината на перничани с шут в долния десен ъгъл на вратата. В 79-ата минута Сабри Бумела изведе Салас Окечукво, който се разписа за крайното 3:1 в полза на Миньор.

Старши треньорът на гостите Николай Тодоров-Кайзера извърши много смени в течение на приятелската среща.

В паузата в първенството Миньор ще изиграе още една контрола. Тя ще бъде в събота от 14:00 ч в Дупница, като съперник на перничани ще бъде конкурентът им в "А" група Пирин (ГД).