3. Младите дунавци завъртяха 2:2 като гост на ЦСКА

Младите дунавци завъртяха 2:2 като гост на ЦСКА

"Червените" играха за първи път без своя треньор Галин Иванов, който пое мъжкия отбор

Футболистите на Дунав завършиха 2:2 при гостуването си на ЦСКА в комплекс "Царско село" в отложен мач от 26-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 г.

Домакините играха за първи път без своя треньор Галин Иванов, който пое мъжкия представителен тим на "червените". За разлика от мача в Русе, загубен от момчетата на Емил Иванов с 0:1, този път те успяха да реализират своите възможности.

Мерт Хасан поведе за гостите, но до края на първата част столичният тим изравни с гол от дузпа. 10 минути преди края ЦСКА дори обърна резултата в своя полза, но Димитър Димитров изравни в последната минута и донесе важна точка в актива на младите "дракони".

Така дунавци остават на 12-то място във временното класиране с актив от 27 точки, а ЦСКА е четвърти с 60 т.

В следващия кръг на Елитната юношеска група до 17 г. младите "дракони" гостуват на  "Локомотив" Пловдив от 10:30 ч. на 29 март.