3. Монтана и Добруджа с 2:2 на "Огоста"(ВИДЕО)

Монтана и Добруджа с 2:2 на "Огоста"(ВИДЕО)

Дербито на 17-ия кръг във Втора лига остана без победител

Монтана и Добруджа завършиха наравно 2:2 в дербито на 17-ия кръг във Втора Лига. Домакините повеждаха на два пъти, но гостите от Добрич успяха да стигнат до точката.

Резултатът бе открит в 17-ата Филип Ежике. След попадението гостите се оживиха и 17 минути по-късно изравниха с гол на Стефан Статев. Той стрелв от далечно разстояние и вратарят на Монтана Васил Симеонов допусна груба грешка.

В началото на втората част паднаха още две попадения. В 46-ата минута Стефан Каменов бе изведен в накателното поле на Добруджа и с хубав идар преодоля Георги Аргилашки, за да даде отново преднина на Монтана.

Само осем минути по-късно Ивайло Климентов донесе точката на Добруджа. Той стреля от границата на наказателното поле и след доза късмет успя да прати  топката в мрежата на Симеонов.

До края на срещата и двата отбора имаха шансове да стигнат до трите точки, но не се възползваха от тях.