3. Наставникът на Вихрен рита страничен рефер при реми срещу Септември

Наставникът на Вихрен рита страничен рефер при реми срещу Септември

"Какъв пример може да бъде за футболистите си Йордан Самоковлийски с тази постъпка?", попита след мача кметът на Симитли Апостол Апостолов

Вихрен завърши 0:0 срещу гостуващия Септември (Симитли) в мач от 18-ия кръг на Източната "Б" група. Двубоят премина при поделено надмощие с положения и пред двете врати.

През първата част най-добрия шанс за санданчани пропиля Антон Гущеров. В 28-ата минута той остана сам срещу Иван Църваришки, но стреля в тялото му.

Малко след почивката Мартин Санкев отблизо с глава не намери целта, но в 52-ата минута гостите пропуснаха най-чистото положение, след като Атанас Николов от 2-3 метра не успя да засече в мрежата подаване на Цветан Николов от ляво.

В 54-та минута след изпълнение на корнер от Лулейски влезлия в игра Карадаков отклони топката, стреля и коженото кълбо срещна страничната греда и отново влезе в корнер.

Малко по-късно Вихрен можеше да открие, но ударът на Вангел Стоянов бе избит от голлинията от Мирослав Николов.

В 3-минутното продължение Кирил Андреев от домакините отбеляза гол във вратата на Септември, но попадението беше отменено заради вдигнат флаг за засада от помощник-съдията Трендафил Димитров.

Футболистите на Вихрен наобиколиха страничния рефер, а старши треньорът Йордан Самоковлийски го изрита.

"Все едно бях на мач в село Кочан. Срам и позор е, че старши треньорът на Вихрен Йордан Самоковлийски изрита страничния съдия.

Какъв пример може да бъде за футболистите си с тази постъпка?", заяви след мача кметът на Симитли Апостол Апостолов.

Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч