3. Нефтохимик с класическа победа над Ботев (Гълъбово)

Нефтохимик с класическа победа над Ботев (Гълъбово)

Старши треньорът Диян Петков отново заложи на различни състави през двете полувремена

В третата контрола от зимната си подготовка Нефтохимик победи с 3:0 отбора на Ботев (Гълъбово). Приятелският двубой се проведе на стадион Българово.

Старши треньорът Диян Петков отново заложи на различни състави през двете полувремена. „Шейховете“ демонстрираха превъзходство по време на целия мач, като се концентрираха върху действията си в офанзивен план. Пет минути преди края на полувремето резултата откри Илия Димитров.

През второто полувреме „шейховете“ продължиха с мощната си офанзива. В 65-та минута за 2:0 се разписа Симеон Иванов – Матераци, след перфектно центриране на Станислав Дрянов. Десет минути преди края победния резултат 3:0 оформи Ерай Карадайъ.