3. Несебър и Тунджа си вкараха общо 10 гола в контролна среща

Несебър и Тунджа си вкараха общо 10 гола в контролна среща

Срещата се игра на изкуствения терен в Несебър и беше първа за новия треньорски щаб на несебърлии

Несебър завърши 5:5 (2:3) в първата си зимна контрола срещу лидера в Югоизточната В група Тунджа (Ямбол). Срещата се игра на изкуствения терен в Несебър и беше първа за новия треньорски щаб на несебърлии.

Както е известно, преди Нова година на мястото на Иван Цветанов-Трите хикса за старши треньор беше назначен Иван Георгиев-Шиника. Преди седмица пък бяха назначени и новите помощник-треньори Тони Кръстев и Венцислав Богданов, който ще работи с вратарите.

Четири от головете за Несебър вкараха нови попълнения. Два пъти се разписа нападателят Георги Калайджиев, който дойде от Пирин (Гоце Делчев). По едно попадение добавиха Георги Дойчинов и крилото Христо Александров, който идва от Светкавица.

До почивката резултатът беше 3:2 в полза на гостите от Ямбол, които след това поведоха с 5:3. Крайното 5:5 фиксира 19-годишният полузащитник Стоян Кадифчин,
Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига