3. ОБЗОР: Черноморец с инфарктна победа в последната минута (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Черноморец с инфарктна победа в последната минута (РЕПОРТАЖИ)

Вижте всички резултати от играните срещи във Втора лига

Днес се изиграха още две срещи от 13-ия кръг на Втора лига. Локомотив София и Несебър направиха нулево реми и поделиха точките в двубоя. Така столичните "железничари" стават с 16 точки, толкова има и Несебър. Локомотив заема 9-ата позиция в класирането, докато тима Николай Жечев е място по-нагоре в класирането - 8-и.

В другият двубой от кръга Черноморец Балчик стигна до трудна победа с 2:1 над Пирин Благоевград. Йосков даде преднина за домакините в средата на първото полувреме, но Христов изравни след почивката. В последната минута от редовното време Траянов оформи крайното 2:1. Така Черноморец се изкачи на 6-о място с 18 точки. Пирин е на 14-а позиция с 12.

Утре Лудогорец II и Струмска слава затварят кръга с мач от 14:30 часа.

Монтана откри кръга в петък с домакинска победа с 2:1 срещу Литекс. Вчера се изиграха още четири мача, в които победи записаха лидера в класирането Царско село, Кариана и  ЦСКА 1948. Арда пък не успя да пребори Поморие като гост, завършвайки 1:1. Репортажи от срещите може да видите ТУК!