3. "Орлета" се спукват да вкарват за ПФК Банско

"Орлета" се спукват да вкарват за ПФК Банско

ПФК Банско започна с убедителна победа удома - 4:1 срещу Белите орли на старта на новото първенство в Западната "Б" група.

Домакините откриха още в 11-ата минута, чрез Веселин Стойков, който е преостъпен за един сезон от Пирин (Благоевград). Когато всички очакваха да падне втори гол за тима на Банско, гостите изненадващо изравниха в 20-ата минута на мача. В 28-ата Цветан Павлов изведе ПФК Банско напред в резултата, след като се разписа за 2:1. До края на полувремето друго "орле", което играе, като преостъпен в Банско Александър Якимов покачи на 3:1, а Стойков в 61-ата минута със своя втори гол оформи крайното 4:1 за ПФК Банско.

Треньорът на домакините от Банско Красимир Манолов заяви веднага след мача, че е изключително доволен от представянето на своите и се надява отборът му да продължи и за напред да се представя така.