3. Падение за Етър: Село Манастирище изхвърли "болярите" от турнира за купата (ВИДЕО)

Етър загуби с 1:2 във врачанското село, на югозапад Витоша (Бистрица) спря победния ход на възстановения мъжки отбор на Чавдар (Етрополе)

Етър бе сензационно елиминиран от турнира за Купата на България от четвъртодивизионния Манастирище 2000 от врачанското село Манастирище. „Виолетовите“ гостуваха днес на тима във втория предварителен кръг за Купата на България и загубиха изненадващо с 2:1.

Домакините откриха резултата преди почивката – 1:0, и така завърши първата част. През второто полувреме етърци изравниха от дузпа, пише в-к "Конкурнет". Тя бе отсъдена за събаряне на Димитър Байдаков от вратаря на домакините и от бялата точка Николай Николаев вкара за 1:1. Домакините от „Манастирище 2000″ обаче се вдигнаха и вкараха втори гол, като мачът завърши 2:1.

Така „Етър“ отпада от надпреварата, а с. Манастирище отива на зонален финал с „Бдин“ (Видин), като победителят среща в основната схема на турнира „Локомотив“ (ГО).

На югозапад Витоша (Бистрица) спря победния ход на възстановения мъжки отбор на Чавдар (Етрополе) с категоричното 4:0. Бистричани ще играят след седмица срещу Пирин (Гоце Делчев) в зонален финал, а победителят от този двубой се изправя срещу Добруджа 1919 (Добрич) на 1/16 финалите.

Спартак Плевен прави стадион за 20 милиона лева?