3. Парагвайците в Банско дебютираха при нулево равенсто срещу Малеш (Микрево)

Парагвайците в Банско дебютираха при нулево равенсто срещу Малеш (Микрево)

Дошлите на проби в Банско парагвайски футболисти играха едно полувреме в контролата срещу Малеш (Микрево), която завърши при резултат 0:0 в Катунци.

Дошлите на проби в Банско парагвайски футболисти играха едно полувреме в контролата срещу Малеш (Микрево), която завърши при резултат 0:0 в Катунци.

Хосе Милцидиадис и Хуан Паблов се появиха в игра през втората част на мача и създадоха добри впечатления с играта си на терена.

Като цяло двубоят бе равностоен и двата отбора създадоха няколко голови положения. През първата част лидерът в Югозападната "В" група можеше да поведе в резултата, но с пропуски се отличи Марин Георгиев, а удар на Васил Ташев бе изчистен от голлинията от бранител на Банско.

През второто полувреме възстановилият се от операция Владислав Златинов тормозеше отбраната на Малеш, но без резултат.

Пробите на екзотичните играчи продължава и утре в спаринга срещу Беласица от 15.00 часа на терена в Марикостиново.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч