3. Първа загуба за Черноморец през новата година - 0:1 от Добруджа (снимки)

Първа загуба за Черноморец през новата година - 0:1 от Добруджа (снимки)

Ивайло Лазаров се разписа за отбора от Б група, "акулите" с куп пропуски

Отборът на Черноморец (Бургас) допусна първа загуба в контролите, след като загуби днес от тима на Добруджа с 0:1. Двубоят се игра на градския стадион в Поморие.

Единственото попадение падна в 25-та минута след грешка в отбраната на бургазлии и беше реализирано от Ивайло Лазаров. Момчетата на Димитър Димитров направиха доста пропуски пред вратата на гостите. На два пъти Боли, който е на проби в тима, излезе очи в очи с вратаря, като единия път нацели страничната греда, а при другия топката мина встрани от вратата. С пропуски се отличиха и Цветомир Цонков, Родригес Асис и Венцислав Христов.

Съставът на „Черноморец-Бургас”: Колев, Дянков /Николов/, Терзиев, Фопоре /Стоянов/, Уалембо /Филипов/, Кишишев /Цонков/, Шаешу, Рамос / Дяков/, Асис /Христов/, Балджийски /Благов/, Боли.

Следващата контрола на Черноморец е на 14-ти февруари /вторник/ от 13:00 часа с отбора на Етър (Велико Търново). Срещата отново ще се играе на градския стадион в Поморие.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига