3. ПФК Банско се отпуши срещу Локомотив (Пд) - 3:0

ПФК Банско се отпуши срещу Локомотив (Пд) - 3:0

Втородивизионният ПФК Банско записа първа победа в изиграните досега четири контроли от началото на лятната си подготовка, предаде кореспондентът на Novsport.com в Банско.

На своя стадион "Свети Петър" домакините победиха с класическото 3:0 Локомотив (Пд). Тимът на Банско поведе в резултата с гол на Александър Якимов от Пирин в 28-ата минута на двубоя. За 2:0 покачи в 72-ата минута друго "орле” със статут на преотстъпен в състава на Банско Веселин Стойков, който се разписа от дузпа.

Класическото изражение на резултата придаде Давид Галъбов, който бе на точното място в 78-ата минута и довкара отбита топка от вратаря на пловдивските "железничари" и оформи крайното - 3:0.

Следващата контрола на ПФК Банско е в сряда с Вихрен като изпълнителният директор на клуба Красимир Горанов заяви, че ще настоява спарингът да се играе след обяд, а не както бе предварително обявено за сутринта.

Локомотив (Пд) също имат тогава контрола с Вихрен по време на втория си лагер в Банско и вероятно ще играят сутринта.