3. Пирин (ГД) и Банско не си вкараха голове в контрола

Пирин (ГД) и Банско не си вкараха голове в контрола

В самия край на полувремето бе отсъдена дузпа в полза на Банско за нарушение срещу Венцислав Бенгюзов, която Благой Наков пропусна. Малко преди това отборът на Банско отново нямаше късмет и Бенгюзов удари гредата

Отборите на Пирин (ГД) и Банско направиха нулево реми в контролна среща, играна на терена в село Садово. В самия край на полувремето бе отсъдена дузпа в полза на Банско за нарушение срещу Венцислав Бенгюзов, която Благой Наков пропусна. Малко преди това отборът на Банско отново нямаше късмет и Бенгюзов удари гредата. За елитния тим от Гоце Делчев пропуски направиха капитанът Петър Лазаров, който излезе сам срещу вратаря, а Марио Близнаков на два пъти стреля право в ръцете на Веселин Ганев.

Това е втора контрола между Пирин (ГД) и Банско през тази година. Преди две седмици в мач, който се игра в Хаджидимово, двата тима отново не се победиха и завършиха при резултат 1:1.

Треньорът на Пирин (ГД) Тенчо Тенев не пусна в игра дошлите на проби Димитър Крушовски, Борислав Караматев и Никола Радулович, които по всяка вероятност няма да бъдат задържани в отбора. Не е ясно дали неврокопчани ще изиграят още една контролна среща до началото на пролетния полусезон в „А” група.

В събота Банско ще изиграе последна контрола с Витоша (Бистрица) от 14.30 часа в Мурсалево. Изпълнителният директор на Банско Красимир Горанов призна, че най-вероятно ще се стигне до подписване на договор с нападателя Веселин Стойков, който все още не може да си намери отбор в чужбина. В същото време клубът ще се раздели с двама играчи.

Вторият тим на ЦСКА подари на Владо Манчев победа

Треньорът на "червените" празнува рожден ден при 2:0 над Беласица

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига