3. Пирин (ГД) и Пирин (Разлог) завършиха 2:2 в контрола

Пирин (ГД) и Пирин (Разлог) завършиха 2:2 в контрола

Отборът на „Пирин” (ГД) завърши наравно 2:2 първата си домакинска контрола за годината с „Пирин” (Разлог). Христо Димиров откри в 6-а минута резултата за гостите, а Виктор Шишков в 48-ата изравни за 1:1.

Отборът на „Пирин” (ГД) завърши наравно 2:2 първата си домакинска контрола за годината с „Пирин” (Разлог), предаде кореспондент на Novsport.com. Христо Димиров откри в 6-а минута резултата за гостите, а Виктор Шишков в 48-ата изравни за 1:1.

Ангел Тошев изведе домакините напред 10 минути преди края, а две минути преди последния съдийски сигнал Богдан Стоянов оформи и крайното 2:2. Той бе привлечен през миналата седмица от „Пирин” (Бл), а през есента игра в „Банско”. От спряганите за „Вихрен” (Сандански) футболисти Румен Лапантов и Марио Близнаков играха за неврокопчани, а Кирил Кръстев и Марио Близнаков не влязоха в игра. Кръстев в същото време е и с травма.

Утре от 14 часа „Пирин” (ГД) ще играе втората си контрола на градския стадион за 24 часа, като този път противник ще бъде елитният „Монтана”.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч