3. Пирин (ГД) разби Малеш в контрола

Пирин (ГД) разби Малеш в контрола

Площаков и Георгиев дебютираха с попадения за 4:0

Лидерът на Западната „Б” група Пирин (ГД) победи с 4:0 последния в таблицата Малеш (Микрево) в контролна среща играна на изкуствения терен в Сандански, съобщи кореспондент на Novsport.com.

Вратарят на Малеш си вкара автогол през първото полувреме, а останалите три гола паднаха през втората част и бяха дело на новите в отбора Атанас Фиданин, Иван Площаков и Григор Георгиев.

Мачът започна зле за Малеш, като още в 10-ата минута опитният страж на тима от Микрево Васил Василев по комичен начин, опитвайки се да хвърли топката напред, я изпусна в собствената си мрежа.

След почивката Атанас Фиданин покачи на 2:0 в 62-ата, а седем минути по-късно Иван Площаков се разписа за 3:0 при своя дебют с екипа на Пирин (ГД). Последното четвърто попадение в мача вкара Григор Георгиев в 82-ата минута. Той също е нов в отбора на Пирин (ГД) и наскоро бе привлечен от Ботев (Козлодуй).

Веднага след мача Пирин (ГД) уговори контрола с Бдин (Видин) за 14-ти февруари (вторник) от 14.00 часа отново в Сандански.На същия ден Малеш има договорка за спаринг с Локо (Сф).

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига