3. Пирин (Гоце Делчев) победи с 2:1 Пирин (Банско) в контрола

Пирин (Гоце Делчев) победи с 2:1 Пирин (Банско) в контрола

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) победи с 2:1 тима Пирин (Банско) в контрола, играна на градския стадион в Гоце Делчев, предаде кореспондентът на Novsport в Гоце Делчев. Гостите от Банско откриха резултата още в 15-ата минута чрез Диян Велков. До края на полувремето неврокопчани обърнаха резултата в тяхна полза и стигнаха до 2:1. Точни за домакините бяха Ангел Тошев в 30-ата и Васил Чергов в 40-ата минута.

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) победи с 2:1 тима Пирин (Банско) в контрола, играна на градския стадион в Гоце Делчев, предаде кореспондентът на Novsport в Гоце Делчев. Гостите от Банско откриха резултата още в 15-ата минута чрез Диян Велков. До края на полувремето неврокопчани обърнаха резултата в тяхна полза и стигнаха до 2:1. Точни за домакините бяха Ангел Тошев в 30-ата и Васил Чергов в 40-ата минута.

В събота Пирин (Гд) играе нова контрола с Пирин (Благоевград), докато отборът от Банско ще уреди спаринг с отбор от Серес (Гърция)