3. Пирин (Гоце Делчев) победи с 4:0 Пирин 2001 в контрола

Пирин (Гоце Делчев) победи с 4:0 Пирин 2001 в контрола

Пирин (Гоце Делчев) записа втора победа в контролите от началото на предсезонната си подготовка. Неврокопчани се наложиха в контролна среща с 4:0, като домакини над младият отбор на Ивайло Андонов-Пирин 2001, предаде репортер на Novsport.com.

Головата серия за Пирин (Гоце Делчев) откри в 10-ата минута Ради Молов. До края на полувремето възпитаниците на Йордан Боздански вкараха още едно попадение дело на Ангел Тошев в 17-ата минута на мача. През втората част на два пъти във вратата на благоевградския тим се разписа неостаряващия Васил Чергов. Той бе точен съответно в 57-ата и 80-ата минута на мача.

Следващата контрола за Пирин (Гоце Делчев) е в събота срещу Марек (Дупница) и ще се играе от 14.00 часа на терена в с. Дамяница.