3. Пирин (Гоце Делчев) загуби гостуването си на новака Бдин (Вдин)

Пирин (Гоце Делчев) загуби гостуването си на новака Бдин (Вдин)

Пирин (Гоце Делчев) допусна загуба с 0:2 при гостуването си на новака Бдин (Видин) в отложен мач от 3-ия кръг на Западната "Б" група, предаде кореспондент на Novsport.com. Головете за домакините вкараха Александър Соколов и Чавдар Пенков в 46-ата и 78-ата минути на мача

Пирин (Гоце Делчев) допусна загуба с 0:2 при гостуването си на новака Бдин (Видин) в отложен мач от 3-ия кръг на Западната "Б" група, предаде кореспондент на Novsport.com. Головете за домакините вкараха Александър Соколов и Чавдар Пенков в 46-ата и 78-ата минути на мача. Двубоят бе белязан с доста остри единоборства по терена, а в самия край треньорът на "неврокопчани" Йордан Боздански и публиката на Бдин си размениха доста обидни реплики.

Самият Боздански определи мача като сблъсък между двата изпадащи отбори и оправда острите единоборства на терена, предвид големия залог в мача. Той каза, че отборът може да се спаси единствено, ако през зимата бъде направена селекция.

Именно липсата на равностойни играчи го принуди да пусне в игра контузения Ангел Тошев, на когото му предстои операция.
В предпоследния кръг от есенния дял на първенството Пирин (Гоце Делчев) отново гостува, този път на претендента за промоция в "А" група Вихрен (Сандански).

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч