3. Пирин победи в Симитли

Пирин победи в Симитли

Тимът от Благоевград постигна минимална победа с 1:0 над отбора на Сепетември

Футболистите на ОФК Пирин победиха Септември в Симитли с минималното 1:0. Единственото попадение в срещата падна през вторите 45 минути и бе дело на Владислав Златинов. Двубоят бе изключително интригуващ, като и двата отбора имаха сериозни възможности да отбележат. Мачът се игра пред около 150 зрители сред които и доста почитатели на благоевградчани.

Повечето интересни неща на терена се случиха през второто полувреме, когато освен гола на Златинов в 57 минута, няколко минути преди това, бившия играч на „орлетата” Ризов уцели гредата зад пазилия за зелените в тази среща Бахтарлиев.

Следващата контрола за Пирин е в сряда, от 18:00, когато отборът гостува на Велбъжд в Кюстендил.

Състав на Пирин: Бахтерлиев, Спириев, Георгиев, Бачев, Стоев (к), Попев, Туджаров, Богоев, Стойков, Костов, Благов ( Цв. Николов, Васев, Златинов, Ибраим, Славков, Балтов, Кацимерски ,Стоицов).