3. Поморие измъкна точка от Лудогорец II с гол в продължението (ОБЗОР)

Поморие измъкна точка от Лудогорец II с гол в продължението (ОБЗОР)

Локо (ГО) задълбочи кризата в Струмска слава, вратарят им спаси дузпа

Поморие измъкна точка от Лудогорец II с гол в даденото от съдията продължение на мача от 9-ия кръг на Втора професионална лига. Мачът завърши 2:2.

Футболистите на Радослав Здравков стигнаха от 0:1 до 2:1 и по всичко изглеждаше, че ще запишат едва втората си победа от началото на шампионата, когато гостите стигнаха до точката с попадение, дело на Любомир Божинов.

Поморие поведе в 39-ата минута. Разписа се Живко Петков. Малко след подновяването на играта - в 53-ата минута, Иван Йорданов възстанови равенството, а завърналият се след кратък престой в елитния Витоша (Бистрица) Ивайло Климентов изведе младите “орли” напред в резултата в 76-ата минута.

Любомир Божинов се разписа късно в добавеното време, за да фиксира крайното 2:2. Така Лудогорец II остана предпоследен в класирането с 6 точки. Поморие пък запази петата си позиция. Тимът на Радо Боянов има 14 точки, с три по малко от втория Монтана.

Локомотив (ГО) спечели с 1:0 Струмска слава и задълбочи кризата в тима от Радомир, който вече пети мач няма победа. Мачът се игра под проливния дъжд на стадиона в Горна Оряховица. Голът вкара Йордан Петев в 66-ата минута.

Пет минути преди края реферът отсъди дузпа в полза на гостите. Зад топката застана Любомир Танев. Ударът му обаче беше спасен от вратаря Евгени Александров.

Двата тима имат по 11 точки. Локомотив е 8-и, а Струмскта слава - 10-и.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига