3. Ръководството на Септември (Симитли) доволно от ремито с Бдин

Ръководството на Септември (Симитли) доволно от ремито с Бдин

"Равенството ни задоволява напълно”, коментира пред Novsport.com Апостол Апостолов

Кметът на Симитли и финансов благодетел на футболния отбор Септември остана доволен от равенството  1:1 с Бдин (Видин). Същото мнение сподели и старши-треньорът на отбора Стефан Гошев.

„Първото полувреме не успях да го гледам, но разбрах, че сме играли вяло.Момчетата изиграха много добре второто полувреме и мисля, че се хвърлиха здраво. Все пак да не забравяме, че Бдин (Видин) е един от най-стойностните отбори в групата. Сами виждате какви имена имат в състава си. Равенството ни задоволява напълно”, коментира пред Novsport.com Апостол Апостолов.

„В следващия мач срещу Чавдар (Етрополе) ще се даде шанс на юношите. Мисля че има 7-8 момчетата, които заслужават да играят, а ние ще може да преценим до какво ниво са стигнали нашите бъдещи надежди”, продължи градоначалникът. Апостол Апостолов заяви, че политиката на ръководството за следващия сезон ще бъде насочена към изграждането на отбор изцяло от местни кадри.

Треньорът Стефан Гошев съжали, че малко хора изгледаха от трибуните последния домакински мач на Септември (Симитли).
„За стандартите на българския футбол и особено за втория ешелон се получи един приятен за гледане мач .Съжалявам само, че имаше малко публика по трибуните.

Двата отбора играха необременени от класирането. Бдин не успя да се пребори за бараж, а ние отдавна си бяхме осигурили участие в единната „Б” група за другия сезон. През първото полувреме бяхме по тежки, по тромави, докато през втората част отборът беше преобразен. Бързо съумяхме да изравним, имахме своите шансове дори да поведем в резултата. Мисля, че равният резултат е реален”, коментира пред нашата медия Стефан Гошев.

„Мислехме в този мач да пуснем някои от нашите юноши. Имахме обаче информация, че Бдин идва с основния състав. Не искахме да вкараме тотално младите, да не се получи срив при тях в един неравностоен мач. В другия мач срещу Чавдар (Етрополе) ще дадем шанс на повече от юношите. Не се заблуждаваме, че в единната „Б” група ще ни бъде два пъти по тежко. Наясно съм и аз, и кметът Апостол Апостолов с това”, каза още треньорът на Септември (Симитли).

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига