3. Резервите на Славия паднаха от бистришките тигри

Резервите на Славия паднаха от бистришките тигри

Четин Садула донесе победата на Витоша, след като оползотвори подаване на бившия таран на "белите" Николай Божов

Славия загуби предпоследната си контрола от зимната подготовка. "Белите" отстъпиха пред третодивизионния Витоша Бистрица с 1:2. Мачът се игра на изкуствения терен на стадиона в „Овча купел“.

„Белите“ излязоха предимно с резервите си и през по-голямата част от срещата Витоша имаше превес.

Събев откри резултата за аматьорския тим още в 10-ата минута. В 35-ата Петър Атанасов изравни. Юношата на Левски Четин Садула донесе победата на Витоша с 2:1 в 55-ата минута, след като оползотвори подаване на бившия таран на Славия Николай Божов.

Старши треньорът на Славия Иван Колев заложи на следния състав: Марио Кирев, Димитър Тодоров, Ангел Грънчов, Ивайло Марков, Крум Стоянов, Янис Карабельов, Петър Атанасов, Мартин Станкев, Иван Вълчанов, Китан Василев, Ивайло Димитров.

Резерви: Емил Петров, Мирослав Христов, Владимир Семерджиев, Франк Мбарга, Каляон Кръстев, Мирослав Иванов, Марио Петков.

До първия пролетен мач срещу Черно море "белите" ще се готвят в София, но в събота от 14 ч ще срещнат Ботев в друга проверка в базата на съперника в Коматево.