3. Рикошет класира Несебър напред в турнира за купата, "воеводите" отпаднаха безславно

Старши треньорът на Сливен Димчо Ненов заяви пред Novsport.com, че турнирът за Купата на България не е приоритет за тима

Сливен загуби с 0:1 от тима на Несебър в мач от турнира за Купата на България по футбол. Иван Янчев се разписа за победителите в 51-та минута на срещата.

Той стреля към вратата на “воеводите” и след рикошет топката прониза мрежата на Караманов.

Символичните домакини от Сливен изиграха един от най-слабите си мачове, обяви изпълнителният директор на клуба Георги Кирилов пред кореспондента на Novsport.com.

"Тимът ни не затрудни с нищо съперника и логично отпадна от борбата за купата", добави още футболният шеф. Въпреки, че Сливен бе домакин, срещата се игра в Несебър, след наказание на “воеводите”.

Санкцията е от последния шампионатен мач, в който "оранжево-сините" посрещнаха на собствения си стадион състава на Добруджа и след оспорване на съдийско решение се стигна до разправа между футболисти и фенове.

Старши треньорът Димчо Ненов каза, че турнирът за Купата на България не е приоритет за Сливен, но и в никакъв случай не е подценен мач.

Той пусна в игра всички основни футболисти, като единственото изключение бе Мирослав Миндев, заради травма. В състава се завърна Георги Хашев, който отсъства поради наказание за три срещи, а след това и за заболяване.

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига