3. Рилски спортист победи с 2:0 Марек в контрола

Рилски спортист победи с 2:0 Марек в контрола

Рилски спортист победи с 2:0 Марек в контролна среща, която се игра на помощното игрище на стадион "Искър" в Самоков, предаде кореспондент на Novsport. И двата гола бяха дело на котдивоареца в състава на Рилски спортист Фидел - и двата след отлични пасове на Ивайло Захариев. Тъмнокожият голмайстор се разписа в 13-ата и 51-ата минута на мача.

Рилски спортист победи с 2:0 Марек в контролна среща, която се игра на помощното игрище на стадион "Искър" в Самоков, предаде кореспондент на Novsport. И двата гола бяха дело на котдивоареца в състава на Рилски спортист Фидел - и двата след отлични пасове на Ивайло Захариев. Тъмнокожият голмайстор се разписа в 13-ата и 51-ата минута на мача.

За отбелязване са и двете греди в мача. Първо Георги Тодоров от Марек нацели напречната греда в 7-ата минута, а Мамаду улучи рамката на вратата в 24-ата минута за отбора на Рилски спортист. За грубо нарушение срещу съперников играч в 35-ата минута бе изгонен Антон Вергилов от Марек.

Срещата в Самоков бе изгледана от около 100-тина зрители.