3. Русенските фенове към отбора: Курви, вие не сте от Дунав!

Русенските фенове към отбора: Курви, вие не сте от Дунав!

Агитката на Ду­нав (Русе) изригна срещу играчите след позорната за­губа с 0:1 от Кали­акра у дома в 18-ия кръг на Източната "Б" група, пише вестник „Меридиан мач”. Победно­то попадение за гостите вкара Гриша Иванов в 15-ата минута.

„Курви, вие не сте от Дунав за разлика от нас!”, крещяха разгневе­ните запалянковци на домакините. Според хората на трибуните футбо­листите на Дунав не са имали абсо­лютно никакво же­лание за игра.

След попадение­то на Иванов иг­рачите на русенс­кия отбор пропус­наха няколко чис­ти положения. Върхът бе в 18-ата минута, когато последователно Бо­рислав Илиев и Ро­сен Каптиев уцели­ха гредите на врата­та, пазена от Доб­рин Добрев. В 73-ата минута резервата на Дунав Иван Вълков бе из­гонен от главния съ­дия Михаил Йорда­нов.