3. Септември победи Перун (Кресна) с 1:0 в последната си контрола

Септември победи Перун (Кресна) с 1:0 в последната си контрола

На домашен терен в Симитли, Септември заложи на повече резерви и юноши, Аджов вкара гола

Септември (Симитли) спечели с 1:0 срещу Перун (Кресна) в последната си приятелска среща преди началото на пролетния полусезон, предаде кореспондент на Novsport.com.

Проверката се игра в Симитли, а за домакините не взеха участие титулярите, като Спас Стоименов пусна в игра основно резерви и юноши.

Единственото попадение в мача отбеляза Костадин Аджов в 20-ата минута. Андон Гущеров записа 20 минути игра след лечение на контузия, която получи на турнира „Петричка пролет”.

Неприятна контузия на коляното в днешния мач получи новото попълнение Марио Янков. От травми продължават да се оплакват Велизар Попвасилев, Куаме, а Анатоли Лулейски е болен.

Това беше последната проверка за възпитаниците на Спас Стоименов преди началото на пролетния дял от шампионата. Септември (Симитли) приема Раковски в 14-ия кръг на "Б" група на 2 март (събота) от 15:30 часа.
Вторият тим на ЦСКА подари на Владо Манчев победа

Треньорът на "червените" празнува рожден ден при 2:0 над Беласица

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига