3. Септември (Симитли) и Пирин (Разлог) не вкараха, но поделиха по една точка

Септември (Симитли) и Пирин (Разлог) не вкараха, но поделиха по една точка

Септември завърши с човек по-малко, след като Бижидар Васев беше изгонен за удар при спряна игра

Септември (Симитли) завърши 0:0 у дома срещу Пирин (Разлог) в регионалното дерби от 6-ия кръг на „Б” група.

В 15-ата минута Костадин Аджов бе изведе в наказателното поле, но стреля във външната страна на мрежата. Гостите от Разлог отвърнаха с удар от далече на Антонио Ласков право в ръцете на Стоян Васев.

Именно Ласков в 30-ата минута пропусна най-чистото положение за Пирин (Разлог), след като получи топката около точката на дузпата, но стреля твърде неточно в аут.

След почивката за Септември (Симитли) влезе Фидел Куаме, който направи официален дебют за тима. Котдивоарецът пропусна да се разпише в 65-ата минута, когато стреля с глава от малкия пеналт.

Десет минути по-късно Ради Бачев стреля неточно с глава на няколко метра от вратата на Аршинков. В 80-ата минута домакините от Симитли останаха с човек по-малко на терена, след като Божидар Васев получи червен картон заради блъскане срещу Героги Фикиин при спряна игра.

В оставащото време опасни контри на гостите от Разлог по чудо не завършиха с гол.

Септември (Симитли): Стоян Васев, Антон Тодоров, Иван Балтов, Радослав Митревски, Радослав Бачев, Анатоли Лулейски, Антон Мангурев, Божидар Васев, Антонио Михайлов (46-Куаме), Костадин Аджов, Андреас Васев (67-Атанас Николов)

Пирин (Разлог)
:Атанас Аршинков, Димитър Руйчев, Богдан Стоянов, Евгени Тунтев, Стефан Илиев, Григор Заков (46-Николай Хаджиниколов), Димитър Наков, Антонио Ласков, Цветан Варсанов, Георги Фикиин, Марио Балакчиев (11-Георги Калайджиев, 29-Димитър Димитров)
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига