3. Септември (Симитли) направи равен у дома с новак от „Б” група

Септември (Симитли) направи равен у дома с новак от „Б” група

Септември (Симтили) завърши наравно 2:2 с новия член на „Б” група- Пирин (Разлог) в контролна среща, играна на помощния терен в Симитли, предаде кореспондентът на Novsport.com. По два гола в срещата вкараха Атанас Николов и Владислав Шумантов.

Неофициален дебют за тима от Симитли направи Андреас Васев. Преди това Септември си осигури и услугите на по-малкия му брат Божидар Васев.

Домакините откриха резултата в 25-ата минута, когато Атанас Николов с глава засече центриране на Божидар Васев за 1:0. Минута по-късно Владислав Шумантов възстанови статуквото след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

В 34-ата минута гостите от Разлог поведоха в резултата след точно изпълнена дузпа на Владислав Шумантов. Тогава Радослав Бачев събори в наказателното поле Богдан Стоянов и реферът Драган Стойков отсъди 11-метров наказателен удар. Младият вратар на Септември (Симитли) Благой Стоянов спаси удара от бялата точка на Шумнатов, но при добавката вкара за 1:2.

След почивката домакините бяха по-добрият отбор на терена и стигнаха до изравнителния гол. В 73-ата минута Радослав Бачев центрира от фаул към далечната греда, където Атанас Николов успя да засече с глава и да вкара за крайното 2:2.

Утре от 10:00 часа Септември (Симитли) по традиция ще представи отбора с контрола срещу Перун (Кресна). Пирин (Разлог) също утре представя отбора от 18:00 часа срещу Места (Хаджидимово).

Състав Септември (Симитли):
Благой Стоянов, Асен Топузов, Мирослав Николов, Андреас Васев, Димитър Коемджиев, Радослав Митревски, Радослав Бачев, Антонио Михайлов, Антон Мангурев, Атанас Николов, Божидар Васев( Стоян Васев, Тихомир Костурков, Давид Гълъбов, Антон Тодоров, Анатали Лулейски, Цветан Николов).

Състав Пирин (Разлог):
Петър Палаханов, Георги Фикийн, Димитър Руйчев, Стефан Илиев, Евгени Тунтев, Стоян Райков, Владислав Шумантов, Златко Богоев, Костадин Аджов, Богдан Стоянов, Николай Хаджиниколов (Георги Стоицов, Николай Раданов, Антонио Ласков, Влади Христов, Георги Каранейчев, Цветан Варсанов, Борислав Шопов, Иво Самараджиев.

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига