3. Септември (Симитли) посреща Ботев (Враца) на стадион "Бончук"

Септември (Симитли) посреща Ботев (Враца) на стадион "Бончук"

Отборът на Септември (Симитли) ще посрещне Ботев (Враца) на стадион "Бончук" в Дупница в мач от четвъртия кръг на Западна "Б" група.

Треньорът на символичните домакини Спас Стоименов каза, че отборът му е готов да спечели първи точки в професионалната  група именно срещу един от лидерите в подреждането. Колкото до това, че мачът се играе в Дупница той каза, че "Бончук" носи късмет на неговия отбор и миналата година пак заради наказание Септември (Симитли) е победил на същия стадион с 2:0 Миньор 1919 само, че в мач от Югозападната "В" група.

За двубоя утре той няма да може да разчита на Атанас Лазаров, който си изкара червен картон в предния кръг с ПФК Банско и Атанас Лясков, който пострада в същия двубоя. Дебют за Септември ще направи Цветан Николов, който досега изтърпяваше наказание от миналата година.

Спас Стоименов каза, че съперникът Ботев (Враца) респектира с това, че има две победи и един равен в изиграните досега три кръга, но вярва, че неговият отбор ще победи. Въпреки, че няма организиран превоз се очаква доста привърженци на Септември да подкрепят отбора предвид близкото разстояние на двата града Симитли-Дупница