3. Септември (Симитли) стартира зимните контроли с победа с 3:0 над Вихрен (Сандански)

Септември (Симитли) стартира с победа с 3:0 в поредицата си от зимни контроли, надигравайки третодивизионния Вихрен (Сандански).

Септември (Симитли) стартира с победа с 3:0 в поредицата си от зимни контроли, надигравайки третодивизионния Вихрен (Сандански). Два гола за симитличани вкара новото попълнение Владимир Каптиев, а един добави играещият в канадското първенство Кирил Димитров.

Каптиев откри преди почивката, а след това Димитров удвои. Нападателят е роден в Симитли, но от доста време живее и играе зад Океана. В момента той е част от пълния с български отбор от Канадската лига Скарбъро, като поддържа форма с отбора на Септември.

Малко преди края на мача Владимир Каптиев отбеляза и третото попадение. За Вихрен пък се появи в игра крилото Даниел Пехливанов, който изкара неуспешни проби в Пирин (Благоевград).

"Доволен съм от представянето на отбора, от нивото на играта като за първа контрола. Има още доста неща, които трябва да се подобрят и коригират, но на този етап мога да кажа само хубави неща за тима. Радващото е, че създадохме доста голови положения, като можехме да вкараме поне още 3-4 попадения. Искам специално да благодаря на домакините от Сандански, които предоставиха отлични условия за игра, каза за БТА старши треньорът на Септември (Симитли) Тодор Киселичков.