3. Септември (Симитли) загуби четвъртата си контрола

Септември (Симитли) загуби четвъртата си контрола

Септември (Симитли) отстъпи с 0:1 на своя стадион от елитния македонски Хоризонт (Турново) в контролна среща, играна в Симитли, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Септември (Симитли) отстъпи с 0:1 на своя стадион от елитния македонски Хоризонт (Турново) в контролна среща, играна в Симитли, предаде кореспондентът на Novsport.com. Единственото попадение за гостите падна в края на първото полувреме. Загуба е четвърта поредна за Септември в летните контроли. Дебют за тима от Симитли направиха опитните футболисти Радослав Митревски, Радослав Бачев и Костадин Марков. Тримата ще бъдат част от отбора през новия сезон в единната „Б” група.

През второто полувреме срещу Хоризонт (Турново) треньорът на Септември (Симитли) Стефан Гошев изпробва юношата на ПАОК Михалис, който обаче не впечатли и остана на терена само 15 минути. На негово място в игра се появи Цветан Николов. Пет минути повече от гръка игра друг футболист на проби, който идва от школата на Локо (Пд). Името на футболиста не стана ясно, за него се разбра само, че е братовчед на бившия футболист на ЦСКА  Дормушали Саидходжа. Той също няма да продължи с отбора на Септември (Симитли).

Най-чистото положение в мача през второто полувреме за домакините изпусна Антонио Михайлов, който от удобна позиция стреля над вратата. Гостите също имаха едно положение през втората част, което бе отразено от дошлия на проби вратар Станислав Карадалиев. Веднага след проверката отборът на Септември се качи отново в Банско, където ще продължи лагера си.

Следващата контрола на Септември (Симитли) е срещу Пирин (Разлог). Проверката е насрочена за 20 юли (петък) от 18.00 часа в Белица.

След мача изпълнителният директор на Септември (Симитли) Методи Стойнев каза, че не се притеснява от резултатите в контролите. Той се похвали, че вече полузащитникът Костадин Марков, който влезе през първото полувреме, е футболист на Септември (Симитли). Преди него с клуба се обвързаха Давид Гълъбов, Ивайло Иванов, Радослав Бачев и Радослав Митревски. Последните двама също направиха неофициален дебют в контролата днес.

Треньорът Стефан Гошев също не бе притеснен от загубата.

„Към момента тези загуби в контролите не ме притесняват. Усеща се умора в отбора и това е причината да губим. Има много работа в игрови аспект за изчистване. Надявам се обаче с новите попълнения Костадин Марков, Радослав Митревски и Радослав Бачев, плюс другите опитни Димитър Коемджиев и Атанас Николов, да станем сериозен отбор. Всичко е въпрос на време”, коментира треньорът Стефан Гошев.

Септември (Симитли): Стоян Васев, Методи Илиев, Димитър Коемджиев, Радослав Митревски, Антон Тодоров, Иван Балтов, Тихомир Костурков, Костадин Марков, Радослав Бачев, Атанас Николов, Давид Гълъбов (Станислав Карадалиев, Велизар Попвасилев, Анатоли Лулейски, Антон Мангурев, Антонио Михайлов, Ивайло Иванов, Валери Цекин, Михалис, Цветан Николов, Смилен Златанов, Костадин Златанов, Васил Кацарски)

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига