3. Септември (София) отнесе Спартак (Варна) и им нанесе първа загуба за сезона

Септември (София) отнесе Спартак (Варна) и им нанесе първа загуба за сезона

Столичани водеха с 4:0 малко след един час игра

Септември (София) спечели с 4:2 домакинството си на Спартак (Варна) в третия кръг от Втора лига. Срещата на стадиона в Драгалевци предложи хубав футбол, голове, като на трибуните имаше и петнайсетина запалянковци на варненските "соколи".

Резултатът откри Айкут Рамадан, който засече центриране на Кристиян Пешов в 38-ата минута - 1:0 за Септември. В 59-ата минута самият Пешов се разписа с хубав изстрел от около 17-18 метра. Само след 120 секунди Атанас Кабов направи 3:0 за домакините след великолепен пробег през почти целия терен. В 64-ата минута Марио Илиевски направи 4:0 след грешка на вратаря на Спартак Нисторов.

Към края гостите от Морската столица се събудиха и реализираха два бързи гола - Владислав Мирчев с дузпа в стил "Паненка" и Даниел Начев оформиха крайния резултат.

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч