3. Септември загуби в Каварна, Апостол Апостолов заплаши да премести отбора в Брежани

В Септември се оплакаха от съдийството в мача, завършил 3:1 за Калиакра

Септември (Симитли) загуби с 1:3 гостуването си на Калиакра (Каварна) в среща от 3-ия кръг на единната „Б” група. Поражението е второ за тима от началото на сезона.

Двубоят в Каварна, който се игра на осветление започна добре за гостите от Симитли, които поведоха в резултата. В 35-ата минута за игра с ръка в наказателното поле бе отсъдена дузпа за Септември, която Атанас Николов превърна в гол.

Пет минути преди почивката домакините изравниха с гол на Иван Райчев от фаул. Второто полувреме започна със съдийските реверански на Павлин Тютюнджиян от Хасково към домакините.

Три минути преди да изтече редовното време реферът отсъди несъществуваща дузпа за Калиакра и Иван Райчев вкара втори гол .В даденото продължение Иван Цачев засече с глава центриране отляво и фиксира крайното 3:1.

Афектиран от съдийството, кметът на Симитли Апостол Апостолов, който изгледа на живо двубоя коемнтира:

„Заради такива съдии и отбори като Калиакра следващата седмица стягам стадиона в село Брежани. Там ще играем домакинските си мачове. Да видим там как ще свирят съдиите, а отборите ще си идват със свалени гащи и мачовете ще започват с 3:0 за нас”, коментира финансовият благодетел на Септември (Симитли).
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига